Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl

ASYSTOR III podstawa U stomatologiczny medyczny

kod: 30304010

Cena:  829,00 zł

Dostępna Ilość: 6

KOLOR FRONTU
BIAŁY POŁYSK
 
BIAŁY POŁYSK
 
CAFFE MAT
 
CAFFE MAT
 
POMARAŃCZOWY POŁYSK
 
POMARAŃCZOWY POŁYSK
 
SREBRNA STRUKTURA
 
SREBRNA STRUKTURA
 
ZIELONY GŁADKI
 
ZIELONY GŁADKI
 
ŻÓŁTY GŁADKI
 
ŻÓŁTY GŁADKI
 
  
  :

ASYSTOR STOMATOLOGICZNY, MEDYCZNY, na kółkach, trzy szuflady, DO GABINETÓW LEKARSKICH PRODUCENT TOM-PAG 

Asystor stomatologiczny, medyczny o wszechstronnym zastosowaniu do gabinetów stomatologicznych, placówek medycznych oraz jednostek służby zdrowia. Korpus na solidnej, stalowej podstawie w kształcie litery U lakierowanej proszkowo, na kółkach, wykonany z płyty MDF laminowanej okleiną ABS, szarą. Na blacie szklana płyta ułatwiająca utrzymanie czystości, zabezpieczająca przed wilgocią i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Szuflady asystorów stomatologicznych w bogatej gamie dostępnych kolorów wykończenia frontu, wysuwane na szynach, wykonane są z płyty MDF z metalowym, chromowanym uchwytem. Dwie dolne szuflady o powiększonej objętości.

Wymiary asystora medycznego:

Szerokość: 500 mm

Głębokość: 425 mm

Wysokość: 830 mm

UWAGA:

Towar na stanie magazynowym wysyłamy w ciągu 24 godzin, towar którego brak wysyłany jest bezpośrednio przez producenta w ciągu 14 dni.

Przy wysyłkach mebli istnieje dość wysokie ryzyko uszkodzenia paczek. W przypadku uszkodzenia opakowania kartonowego sugerujemy nie przyjmowanie przesyłki lub sprawdzenie stanu zawartości i ewentualne spisanie protokołu szkody wraz z kurierem.

Uwaga dostawa przedmiotów gabarytowych (paleta/pół-paleta) zgodnie z umową odbywa się wyłącznie do pierwszej przeszkody, brak możliwości wniesienia.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: