Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl

ASYSTOR IV podstawa U stomatologiczny medyczny

kod: 30304012

Cena:  779,00 zł

Dostępna Ilość: 4

KOLOR FRONTU
BIAŁY POŁYSK
 
BIAŁY POŁYSK
 
CAFFE MAT
 
CAFFE MAT
 
NIEBIESKI GŁADKI
 
NIEBIESKI GŁADKI
 
POMARAŃCZOWY POŁYSK
 
POMARAŃCZOWY POŁYSK
 
PIASEK MAT
 
PIASEK MAT
 
SREBRNA STRUKTURA
 
SREBRNA STRUKTURA
 
ZIELONY GŁADKI
 
ZIELONY GŁADKI
 
ZIELONY POŁYSK
 
ZIELONY POŁYSK
 
ŻÓŁTY GŁADKI
 
ŻÓŁTY GŁADKI
 
  
  :

ASYSTOR STOMATOLOGICZNY, MEDYCZNY, NA KÓŁKACH, cztery SZUFLADY, DO GABINETÓW LEKARSKICH PRODUCENT TOM-PAG 

Asystor stomatologiczny, medyczny o wszechstronnym zastosowaniu do gabinetów stomatologicznych, placówek medycznych oraz jednostek służby zdrowia. Korpus na solidnej, stalowej podstawie w kształcie litery U lakierowanej proszkowo, na kółkach, wykonany z płyty MDF laminowanej okleiną ABS, szarą. Na blacie szklana płyta ułatwiająca utrzymanie czystości, zabezpieczająca przed wilgocią i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Szuflady asystorów stomatologicznych w bogatej gamie dostępnych kolorów wykończenia frontu, wysuwane na szynach, wykonane są z płyty MDF z metalowym, chromowanym uchwytem. Dwie dolne szuflady o powiększonej objętości.

Wymiary asystora medycznego:

Szerokość: 500 mm

Głębokość: 425 mm

Wysokość: 830 mm

UWAGA:

Towar na stanie magazynowym wysyłamy w ciągu 24 godzin, towar którego brak wysyłany jest bezpośrednio przez producenta w ciągu 14 dni.

Przy wysyłkach mebli istnieje dość wysokie ryzyko uszkodzenia paczek. W przypadku uszkodzenia opakowania kartonowego sugerujemy nie przyjmowanie przesyłki lub sprawdzenie stanu zawartości i ewentualne spisanie protokołu szkody wraz z kurierem.

Uwaga dostawa przedmiotów gabarytowych (paleta/pół-paleta) zgodnie z umową odbywa się wyłącznie do pierwszej przeszkody, brak możliwości wniesienia.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: