Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 [email protected]

Bańki SILIKONOWE chińskie zestaw 4szt BALANSSEN

kod: 90102076

Cena:  46,00 zł

Dostępna Ilość: 2

Bańki SILIKONOWE chińskie zestaw 4szt BALANSSEN

Silikonowe bańki chińskie Balanssen przeznaczone są do zabiegów akupunktury i akupresury. Dzięki nim uśmierzymy ból i oraz wspomożemy leczenie konwencjonalne. Przede wszystkim jednak doskonale nadają się do zastosowań kosmetycznych – do masażu antycellulitowego, aby ujędrnić skórę i rozbić tkankę tłuszczową.

Masaż bańkami Balanssen przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu, jednocześnie ujędrnia oraz wygładza skórę i poprawia jej ukrwienie. Jest to terapia podciśnieniowa, a jednym z jej atutów jest redukcja cellulitu. Masaż bańkami jest także wspaniałym relaksem poprawiającym ogólne samopoczucie. Przyspiesza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, co pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu, które są również przyczyną niepożądanej tkanki tłuszczowej. Masaż wpływa relaksująco na spięte mięśnie, jest przyjemny i bezbolesny.

Zestaw

4szt - po 1szt o śr. 3 cm, 4 cm, 5 cm, 6,5 cm.

WSKAZANE PRZY

Bóle kręgosłupa

Choroby i bóle stawów

Schorzenie mięśniowe

Schorzenie płuc

Bóle menstruacyjne

Komplikacje związane z ukrwieniem

Redukcja cellulitu

Ujędrnianie skóry i zmniejszanie ilości tłuszczu

Zalety produktów BALANSSEN

 

JAKOŚĆ
Jakość naszych produktów docenisz już podczas pierwszego kontaktu z nimi. Najwyższej jakości bawełna, bezpieczna pianka EPP, silikon. naturalny korek to nasze atrybuty. Opieramy się na najlepszych materiałach dbając również o świetny design.

 

WYRÓB MEDYCZNY
Wszystkie nasze produkty zostały zgłoszone w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów medycznych i Produktów Biobójczych. Są wyrobami medycznymi klasy I – jest to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa podczas ich użytkowania.

 

BEZPIECZNY PRODUKT
Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem dlatego na każdym etapie tworzenia produktu od procesu projektowania aż po produkcje współpracujemy z fizjoterapeutami, lekarzami rehabilitacji.

 

ANTYALERGICZNE
Wszystkie elementy naszych produktów są przetestowane, posiadają niezbędne certyfikaty i mogą być używane przez alergików.

 

POLSKI PRODUKT
Jesteśmy polskim producentem. Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów jest dla nas priorytetem.

 

ŁATWY W UŻYCIU
Używanie naszych produktów nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej, wszystkie informacje znajdziesz na opakowaniu oraz stronie Balanssen.com. W przypadku dodatkowych pytań


6 Inne produkty w tej samej kategorii: