Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 [email protected]

Termometr bezkontaktowy NC 200 MICROLIFE

kod: 12101001

Cena:  109,00 zł

Dostępna Ilość: 21

TERMOMETR BEZKONTAKTOWY 3 w 1 NC 200 MICROLIFE


szybki, dokładny i automatyczny pomiar temperatury

z automatycznym pomiarem odległości.

Microlife® NC200 to bezkontaktowy termometr, który mierzy temperaturę nie tylko ciała ludzkiego, ale również obiektów w przestrzeni. Możemy nim zmierzyć np. temperaturę mleka przed podaniem go dziecku lub wody w wanience do kąpieli dziecka.

NC200 dokonuje pomiaru temperatury automatycznie, gdy urządzenie wykryje odległość wynoszącą 5 cm.- pomiar jest bardzo szybki i trwa tylko 3 sekundy. Wskaźnik naprowadzania umiejscowiony z tyłu urządzenia pokazuje, że termometr znajduje się w odpowiedniej odległości do przeprowadzenia pomiaru w momencie samodzielnego pomiaru. Dzięki technologii Silent Glow™ termometr wyświetli na czerwono temperaturę powyżej 37,4°C.

Microlife® NC200 został przetestowany klinicznie. Jest to termometr nieinwazyjny i higieniczny, szczególnie polecany przez lekarzy. Wiele badań przeprowadzonych w Austrii potwierdziło wysoką dokładność i wiarygodność termometrów na podczerwień firmy Microlife®. Nie zawiera rtęci.

Podświetlany, dwukolorowy wyświetlacz LCD pozwala odczytywać wyniki pomiaru w nocy.

Termometr Microlife® jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami. Dzięki wyjątkowej technologii termometr zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła wynik temperatury.

Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie za każdym razem, kiedy je włączasz, aby zagwarantować precyzję pomiaru.

Termometr Microlife® NC200 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ciała ludzkiego. Testy wykonane w warunkach klinicznych potwierdziły bezpieczeństwo i precyzyjność termometru pod warunkiem przestrzegania zasad zawartych w niniejszej instrukcji obsługi.


 

główne funkcje i cechy urządzenia

- Pomiar w kilka sekund - Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund.


- Pomiar automatyczny z regulacją odległości. Urządzenie może wykonać pomiar automatycznie, gdy urządzenie wykryje odległość 5 cm.


- Wielofunkcyjne zastosowanie (szeroki zakres pomiarów). Termometr oferuje szeroki zakres pomiarowy od 0 - 100,0 °C / 32,0 - 212,0 °F; oznacza to, że można go używać do pomiaru temperatury na skroni oraz do pomiarów temperatury ciała, a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji:

 • Mleka w butelce dla dziecka

  • Temperatury wody do kąpieli dla dziecka

   • Temperatury otoczenia

 

- Dokładność i pewność: Dzięki niepowtarzalnej budowie podzespołów oraz ulepszonemu czujnikowi na podczerwień wyrób ten zapewnia bardzo dokładny oraz wiarygodny pomiar temperatury.

- Łatwość użycia:
Specjalny ergonomiczny kształt zapewnia proste i łatwe użytkowanie. Termometr może być użytkowany nawet podczas snu dziecka, nie powodując jego przebudzenia.

- Czas pomiaru temperatury jest krótki, dzięki czemu urządzenie jest szczególnie przyjazne dla dzieci.

 

- Wywoływanie wielokrotnych odczytów. Użytkownik może wywołać 30 wyników ostatnio przeprowadzonych pomiarów przy pomocy odpowiedniej funkcji (Recall Mode),umożliwiając efektywne śledzenie zmian temperatury.
 - Bezpieczeństwo i higiena
. Brak bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie ma ryzyka stłuczenia szkła lub zatrucia rtęcią. Bezpieczny dla dzieci.

 

- Alarm ostrzegający o gorączce: 10 krótkich sygnałów dźwiękowych oraz czerwone podświetlenie na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym ostrzega pacjenta o temperaturze równej lub wyższej niż 37,5 °C.

- System do samodzielnego pomiaru. Światło z tyłu urządzenia wskazuje użytkownikowi, że urządzenie znajduje się w odpowiedniej odległości, a pomiar zostanie wykonany.

Specyfikacja techniczna Microlife® NC150

 • - Zakres pomiaru temperatury: 0-100 st.C

 • - Dokładność pomiaru w warunkach laboratoryjnych: +/- 0,2 st.C w zakresie 35,0-42,0 st. C

 • - Pamięć: 30 pomiarów z datą i godziną

 • - Waga: ok. 91,5 g z bateriami

 • - Wymiary: ok. 156,7 x 47 x 43 mm

 • - Wyświetlacz: kolorowy LCD


10 Inne produkty w tej samej kategorii: