Igły INIEKCYJNE DispoFINE 0.45x12 26G 100szt ZARYS

tu: śr. 0.45 mm x dł. 12 mm, 26G
Przeznaczone do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych.
Produkt ten stworzono przede wszystkim do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych. Jest to narzędzie, za pomocą którego kadra medyczna będzie w stanie wykonać wiele czynności. Zaczynając od podaży leków, po pobór materiału do badania.
Igły iniekcyjne bez trudu odnajdują się również w takich dziedzinach jak dermatologia, kosmetologia czy nawet medycyna estetyczna.
Prezentowany model igieł iniekcyjnych firmy Zarys wykonano z wysokiej jakości, gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej (rurka).
Igłę pokryto środkiem poślizgowym w postaci silikonu oraz z polipropylenu (osłonka i nasadka).
Pozbawione są one lateksu i ftalanów.
Igły posiadają końcówkę ostrzoną w trzech płaszczyznach o szlifie: LB/BL standard długo ścięte, a jej cienkie ścianki zapewniają właściwe tempo strumienia.
Wszystko to sprawia, że asortyment ten zapewni wygodę dla personelu i dużo bardziej komfortowe i mniej bolesne wkłucie dla pacjenta. Dodatkowa zaleta oferowanego produktu to klejone elementy, co zapobiega ich oddzieleniu.
Igły wyposażono w polipropylenowe nakładki, które posiadają kolory zgodne z kodem ISO. To właśnie dzięki temu można łatwo i sprawnie rozpoznać rozmiar igły.
Oferowane igły iniekcyjne dispoFINE marki Zarys stanowią jałowy asortyment medyczny o jednorazowym użytku, który jest nietoksyczny oraz niepirogenny, a dodatkowo sterylizowany tlenkiem etylu.
Igły iniekcyjne dostępne są w czternastu rozmiarach, a każda sztuka zapakowana jest w opakowanie jednostkowe papier-folia. Całość znajduje się w opakowaniu zbiorczym zawierającym po 100 sztuk prezentowanych igieł iniekcyjnych.
tu: śr. 0.45 mm x dł. 12 mm, 26G
Ten produkt to wyrób medyczny. Aby zachować bezpieczeństwo, należy stosować go zgodnie z instrukcją lub etykietą. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem lub pracownikiem ochrony zdrowia, ponieważ ten produkt może nie być odpowiedni dla Ciebie.
igly
Product available with different optionsIgła do nakłuć lędźwiowych