Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl
KINETEX opaska Biodrowa wys.28cm

KINETEX opaska Biodrowa wys.28cm

kod: 94907021

Cena:  79,00 zł

L
M
S
XL

Dostępna Ilość: 1

Rozmiar
  
  :

KINETEX pas Biodrowy wys.28cm

Ergonomiczna tkanina, która doskonale nosi się na ciele: nie zwija się i delikatnie masuje, działając na obszar brzucha i odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa. Dzięki kompresji stymuluje diurezę i powierzchniową cyrkulację mikronaczyniową.

Pomaga przy:

  1. - zapaleniu nerwu kulszowego
  2. - chorobie zwyrodnieniowej stawu biodrowego i bólach stawu biodrowego
  3. - Bólach lędżwiowej części kręgosłupa
  4. - Modelowaniu brzucha po ciąży lub zabiegach chirurgicznych
Rozmiar
 
S
M
L
XL
Obwód bioder (cm)
65-80 80-90 90-110 110-135

 

Preparaty KINETEX to opaski ortopedyczne bawełniane

ze splotem włókien srebra, miedzi i węgla.

Ta kompozycja metali w naturalny sposób, poprzez wytworzenie mikroprądów które oddziałują na chore tkanki, skórę i mięśnie , pobudza układ krwionośny pacjenta zapewniając skuteczną ulgę przeciążonych codziennym wysiłkiem kończyn i stawów, jak również stanowiąc doskonałe uzupełnienie zabiegów fizjoterapii pourazowej.

Produkty KINETEX zalecane są w przewlekłych chorobach narządu ruchu jak zespół cieśni nadgarstka czy łokieć tenisisty, terapii bólu pourazowego. Sprawdzają się również doskonale w leczeniu obrzęków, opuchlizn oraz w profilaktyce.

Włókna srebra i miedzi uniemożliwiają namnażanie się bakterii i drobnoustrojów, co ułatwia leczenie oraz powoduje, że opasek KINETEX można używać przez dłuższy czas przy gwarancji bezpieczeństwa i higieny użytkowania.

Produkty KINETEX są obecne od lat na rynkach krajów Europy i Ameryki Północnej gdzie zdobyły uznanie mierzone zadowoleniem pacjentów oraz specjalistów – lekarzy ortopedów, reumatologów oraz fizjoterapeutów.