Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl
LAKTATOR MEDELA - MINI ELECTRIC zasilany bat./sieciowo

LAKTATOR MEDELA - MINI ELECTRIC zasilany bat./sieciowo

kod: 93002001

Cena:  279,00 zł

Wyprzedaż!

Dostępna Ilość: 2

MINI ELECTRIC LAKATATOR MEDELA (ZASILANY BATERYJNIE LUB SIECIOWO)

Podczas opracowywania produktów korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie odciągania pokarmu. Mini Electric to bardzo efektywny, wygodny do transportu odciągacz, przeznaczony do regularnego odciągania pokarmu. Naśladuje rytam ssania dziecka, a jego cena sprawia, że jest najpopularnielszym laktatorem w Polsce.

  • - Mini Electric - sprawdzony i godny zaufania: miliony matek korzystały z jego pomocy

  • - Ma płynną regulację siły ssania

  • - Wygodny: może być obsługiwany przy pomocy tylko jednej ręki

  • - Mobilny: kompaktowe wzornictwo i zasilanie bateriami

 

ODCIĄGACZ ELEKTRYCZNY MINI ELECTRIC CIESZY SIĘ ZAUFANIEM MATEK

Odciągacz Mini Electric jest doskonały do odciągania w domu i podróży. Dzięki temu, że naśladuje rytm ssania dziecka odciąganie pokarmu jest stosunkowo krótkie. Umożliwia utrzymanie laktacji nawet przy dłuższej separacji od dziecka. Daje również możliwość karmienia nawet podczas problemów zdrowotnych.

JEDEN Z NAJMNIEJSZYCH ODCIĄGACZY ELEKTRYCZNYCH NA ŚWIECIE

Odciągacz Mini Electric można z łatwością obsługiwać używając tylko jednej ręki. Przy pomocy jednego przełącznika możesz szybko wybrać najbardziej komfortowy poziom podciśnienia. Odciągacz można podłączyć do sieci lub korzystać z baterii.

ŁATWE ODCIĄGANIE, PORĘCZNA OBSŁUGA

Kompaktowe i lekkie wzornictwo odciągacza Mini Electric daje matkom możliwość komfortowego i szybkiego odciągania pokarmu, gdy znajdują się poza domem. Odciągacz składa się jedynie z pięciu elementów, jest łatwy do złożenia, a jego czyszczenie zajmuje tylko kilka minut.

WYBIERZ ODPOWIEDNI LEJEK DLA SIEBIE

Każda mama powinna mieć odpowiednio dopasowany rozmiar lejka. To jest ważne, aby móc w krótszym czasie efektywnie i bez bólu odciągać pokarm oraz całkowicie opróżniać pierś. Medela posiada w swojej ofercie 5 różnych rozmiarów lejków.

BRAK BISFENOLU A ORAZ MOŻLIWOŚĆ DOKŁADNEGO UMYCIA WSZYSTKICH CZĘŚCI - SŁUŻY DOBRU TWOJEGO DZIECKA

Wszystkie produkty, które mają kontakt z pokarmem nie zawierają Bisfenolu A, są łatwe do czyszczenia, niezależnie czy są wyparzane czy dezynfekowane przy użyciu torebek do dezynfekcji Medela w mikrofalowce.

4 Inne produkty w tej samej kategorii: