Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 [email protected]
Mata ACCUPRESSURE MAT różowa z poduszką BALANSSEN

Mata ACCUPRESSURE MAT różowa z poduszką BALANSSEN

kod: 90102071

Cena:  99,00 zł

Dostępna Ilość: 3

Mata ACCUPRESSURE MAT różowa z PODUSZKĄ BALANSSEN

Klasyczna mata do akupresury Balanssen została zaprojektowana aby łagodzić ból, uczucie zmęczenia oraz wspomóc relaks ciała. Tysiące kolców składających się na 242 rozety zamontowanych na macie i wałku, poprzez ucisk wybranych partii ciała poprawiają ukrwienie naszego organizmu. Ten mechanizm wpływa na min szybszą regenerację, łagodzi dolegliwości związane z przewlekłym bólem, napięciem mięśniowym, bólami głowy i karku, zaburzeniami snu. Skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów jest naszym priorytetem, dlatego Acupressure Mat Balanssen jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, dzięki czemu masz pewność stosowania produktu bezpiecznego, którego wszystkie elementy zostały zbadane, a on sam może być stosowany nawet na gołą skórę.

Wskazania:

✅ stres, depresje

✅ bóle szyi, pleców i kręgosłupa

✅ rwa kulszowa

✅ bóle barków

✅ bóle głowy

✅ zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa

✅ neuralgie

✅ słabe krążenie

✅ napięcie mięśniowe

Dla kogo mata do akupresury:

Mata do akupresury, zwana również matą do masażu akupresurowego, może być używana przez wiele osób w celu złagodzenia napięć mięśniowych, redukcji stresu i poprawy ogólnego samopoczucia. Oto kilka grup osób, które mogą korzystać z maty do akupresury:

✅ Osoby z bólami mięśniowymi i napięciowymi: Mata akupresurowa może pomóc w złagodzeniu bólów mięśniowych, zwłaszcza w obszarze pleców, szyi i ramion.

✅ Osoby z problemami ze snem: Akupresura może pomóc w relaksacji ciała i umysłu, co może poprawić jakość snu.

✅ Osoby prowadzące siedzący tryb życia: Długotrwałe siedzenie przy biurku może prowadzić do napięć mięśniowych. Mata do akupresury może pomóc w rozluźnieniu tych napięć.

✅ Osoby z problemami ze stresem i lękiem: Akupresura może mieć korzystny wpływ na układ nerwowy, pomagając w redukcji stresu i lęku.

✅ Osoby aktywne fizycznie: Sportowcy i osoby aktywne fizycznie mogą korzystać z maty do akupresury w celu przywrócenia równowagi mięśniowej, złagodzenia napięć po treningu i przyspieszenia regeneracji.

✅ Osoby poszukujące relaksu: Dla wielu ludzi korzystanie z maty do akupresury to sposób na relaks i odprężenie po dniu pełnym stresu.

Materiał:

100% bawełna/pianka poliuretanowa/kolce abs

Rozmiar: 

Poduszka 37 x 15 x 10 cm, mata 74 x 43 x 2,5 cm

Ilość lotosów:

242 kolce

12 Inne produkty w tej samej kategorii: