Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl

OBUWIE PARIS FLOWERS WG4F1 Wash'Go Nursing Care

kod: 33513001

Cena:  259,00 zł

Dostępna Ilość: 8

ROZMIAR
  
  :

OBUWIE PARIS FLOWERS WG4F1 Wash'Go Nursing Care

                                     KOMFORT

Wykonane tak, aby zapewnić wygodę i elastyczność od pierwszego użycia i komfort przez cały czas użytkownaia. Idealnie dopasowane do stopy, dopracowana podstawa buta  pozwala utrzymać anatomicznie prawidłową pozycję, i bardzo ważny szczegół mają wystarczająco dużo miejsca na palce.

Wkładki anatomiczne są wyjmowane, miękkie by móc absorbować dyskomfort płynący z nierówności podłaoża podczas chodzenia i dać odpowiednie wsparcie nogom, ale są na tyle mocno, aby nie powodować niechciane niestabilność.


HIGIENA

Obuwie Wash'Go łączy komfort użytkowania skóry naturalnej z czystością, możliwością prania w pralkch automatycznych bez uszkodzenia buta:

+ kolor nie blaknie,

+ skóra nie traci elastyczności.

+ Wymienna wkładka z mikrofibry jest również bardzo trwała.


BEZPIECZEŃSTWO

Buty Wash'Go są antypoślizgowe i antystatyczne. Pasek bezpieczeństwa dostępny w niektórych modelach służą jeszcze większemu bezpieczeństu. Certyfikaty CE.

JAKOŚĆ

Innowacyjna technologia Wash'Go gwarantuje dużą trwałość co pozwala na zachowania oryginalnych właściwości poszczególnych  elementów obuwia przez długi czas, pomimo możliwości prania w pralkach automatycznych.


DESIGN

Obuwie Wash'Go mają uderzające i wyrafinowane wzornictwo i są dostępne w atrakcyjnej i szerokiej gamie kolorystycznej.

11 Inne produkty w tej samej kategorii: