Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl
PARAWAN medyczny jednoskrzydłowy TOM-PAG

PARAWAN medyczny jednoskrzydłowy TOM-PAG

kod: 91601001

Cena:  240,00 zł

Dostępna Ilość: 1

kolor ekranu:
 
 
zielony
 
 
 
niebieski
 
 
 
biały
 
  
  :

PARAWAN medyczny, jednoskrzydłowy, stelaż metalowy na dwóch kółkach producent TOM-PAG

Każdy parawan medyczny zapewnia komfort i prywatność pacjentom przygotowującym się do badań i zabiegów, wydziela z przestrzeni ogólnej fragment konieczny do wykonania przez personel medyczny czynności przy jednym chorym. Ten niewielki, jednoskrzydłowy parawan dzięki swym rozmiarom znajdzie zastosowanie przede wszystkim w małych gabinetach medycznych, salonach kosmetycznych i przychodniach służby zdrowia. Konstrukcja parawanu wykonana jest z lekkich, metalowych profili malowanych lakierem proszkowym, o zwiększonej odporności na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki kółkom jezdnym parawan łatwo przemieszczać i ustawiać adekwatnie do potrzeb użytkownika, bezpiecznie i bez utraty stabilności.  Elanobawełniane zasłony parawanu są dostępne w trzech kolorach: niebieski, biały, zielony.

PARAMETRY TECHNICZNE PARAWANU

- szerokość  100 cm

- wysokość 190 cm

- kolor tkaniny niebieski, biały lub zielony

- malowany proszkowo na kolor biały

 UWAGA: 

Towar na stanie magazynowym wysyłamy w ciągu 24 godzin, towar którego brak wysyłany jest bezpośrednio przez producenta w ciągu 14 dni.

Przy wysyłkach mebli istnieje dość wysokie ryzyko uszkodzenia paczek. W przypadku uszkodzenia opakowania kartonowego sugerujemy nie przyjmowanie przesyłki lub sprawdzenie stanu zawartości i ewentualne spisanie protokołu szkody wraz z kurierem.

19 Inne produkty w tej samej kategorii: