Specjalnie zaprojektowany organizer aby pomóc Pacjentom przyjmować leki według przepisanego sposobu dawkowania. Zmniejsza ryzyko pominięcia dawki medykamentów. Posiada odpowiednie komory, które pomieszczą nawet największe lekarstwa, przy czym jest wygodny również w podróży. Pojemnik na każdy dzień tygodnia wykonany jest w innym kolorze, posiada napis z nazwą dnia tygodnia. Każda szuflada z dniem tygodnia posiada 4 opisane przegrody z porami dnia (rano, popołudnie, wieczór, noc). Pozwala na regularne stosowanie leków przez cały tydzień.
Instrukcja użytkowania:
✅ Uzupełnij organizer lekami, wg zaleceń lekarza lub farmaceuty, pamiętając o porach dnia przyjmowanych leków.
✅ Rozpocznij od kasetki, która znajduje się na samym dole opakowania
✅ Otwór w bocznej ściance umożliwia wysunięcie kasetki
✅ Pozostałe kasetki opadną na dół. Po wykorzystaniu tabletek z danego dnia, uzupełnij kasetkę i wsuń w powstałe, wolne miejsce na górze organizera.
Chronić przed dziećmi.
Nasze produkty zostały zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu masz pewność, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne.
pomoce-dla-pacjenta
Product available with different optionspomoce-dla-pacjenta
DostępnyKIELISZKI DO LEKÓW PP 30 ml KOLOR 90 szt z podziałką
pomoce-dla-pacjenta
Brak w magazynieKubek POJNIK 200 ml Rowlam
Brak w magazyniepomoce-dla-pacjenta
Brak w magazynieASPIVENIN POMPKA DO ODSYSANIA JADU
Brak w magazyniepomoce-dla-pacjenta
Brak w magazynieTOILETKA JUNIOR higieniczne podkładki toaletowe 5szt
Brak w magazynieopakowania-na-leki
Brak w magazynieORGANIZER NA LEKI tygodniowy, 4 pory, okrągły, BALANSSEN
Brak w magazynie