Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 [email protected]
ICEHOF RĘKAWICE CHŁODZĄCE ŻELOWE DO TERAPII CIEPŁEM, ZIMNEM 1 para

ICEHOF RĘKAWICE CHŁODZĄCE ŻELOWE DO TERAPII CIEPŁEM, ZIMNEM 1 para

kod: 36103002

Cena:  149,99 zł

Zapytaj o dostępność tel. 518 805 648, [email protected] Chwilowo brak

ICEHOF RĘKAWICE ŻELOWE DO TERAPII CIEPŁEM / ZIMNEM

Ciągle szukasz pomocy w walce z codziennym bólem i konsekwencjami, jakie towarzyszą Ci w związku z nowoczesnym, biurowym trybem życia?

Choroba lub syndrom, z którym zmagasz się od dawna i nie możesz znaleźć rozwiązania?

Przerwanie chemioterapii z powodu działań niepożądanych na paznokcie/skórę uniemożliwia walkę z nowotworem?

A może szukasz skutecznej metody, aby po prostu zrelaksować się wieczorem, ochłodzić ciało po upalnym letnim dniu lub rozgrzać się zimą, a wszystko to bez większego wysiłku?

Rękawiczki chłodzące/ciepłe ICEHOF oferują optymalne rozwiązanie. Ciepło i zimno są często wykorzystywane do zwalczania wszelkich dolegliwości i stresu. Jeśli obszar tętnicy zetknie się z zimnem lub ciepłem, cały organizm ludzki zaczyna szybko i bez większego wysiłku wychładzać się lub rozgrzewać.


SKUTECZNA REDUKCJA BÓLU / STRESU

Ciągle skazany na ból?! Syndrom, choroba lub inne dolegliwości dłoni? Każdy powód wymaga skutecznej i korzystnej ulgi. Rękawiczki żelowe ICEHOF (rękawice reumatologiczne) chętnie pomogą Ci w walce z reumatyzmem, zespołem Raynauda/cieśni nadgarstka, palcami spustowymi, bólami stawów, obrzękami, zaburzeniami krążenia, sztywnymi stawami, fibromialgią, stanami zapalnymi, neuropatiami lub normalnym palcem dłoni -ból stawu

ZIMNO I CIEPŁO

Dla niektórych osób schładzanie przynosi ulgę w bólu, dla innych jest to bardziej rozgrzewanie, które działa relaksująco. Nasze formowane rękawice terapeutyczne oferują obie opcje. Zimno i ciepło to proste i szybkie w użyciu lekarstwo w wielu obszarach, dzięki czemu produkt taki jak nasze rękawice żelowe jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym.

WSPARCIE CHEMIOTERAPII

Czy przechodzisz chemioterapię i skutki uboczne są dokuczliwe, powodując toksyczność paznokci/skóry, powstawanie pęcherzy, łuszczenie się skóry, uszkodzenie płytki paznokcia, a nawet utratę paznokcia? Może to powodować silny ból i przyczynić się do przedwczesnego zakończenia terapii, dlatego tak istotne jest podjęcie działań wcześniej i niedopuszczenie do przerwania terapii.

WYSOKA JAKOŚĆ, UNISEX, JEDEN ROZMIAR

Oczywiście ICEHOF stawia na wysoką jakość. Oznacza to, że te kompresy na zimno/ciepło nie zawierają lateksu, BPA ani Ftalanów i są wypełnione nietoksycznym żelem. Wykonane z miękkiego materiału, nasze rękawiczki leżą wygodnie i bezpośrednio na skórze. Są bardzo wytrzymałe i trwałe i można ich używać wielokrotnie. Nawet nieco większe dłonie znajdą swoje miejsce w rękawicy kompresowej.


 

Instrukcja stosowania terapii zimnem (instrukcja dotyczy obuwia nagrzanego do temperatury pokojowej):
1. Włóż buty/rękawice do torby i połóż je płasko w zamrażarce na 90 minut
2. Wyjmij buty/rękawice z zamrażarki i dostosuj temperaturę do swojego komfortu
3. Jeśli temperatura jest akceptowalna, można już zakładać buty
4. Jeśli temperatura jest zbyt niska, zdejmij buty/rękawice i załóż je ponownie, gdy temperatura będzie komfortowa
5. Po użyciu włóż buty do torby i przechowuj w zamrażarce do późniejszej terapii zimnem

 

Instrukcja stosowania terapii ciepłem:
1. Rozprowadź równomiernie żel i umieść buty/rękawice płasko na środku czystego talerza obrotowego kuchenki mikrofalowej (bez dotykania boków). Upewnij się, że wszystkie dodatkowe funkcje kuchenki mikrofalowej są wyłączone, takie jak np: opiekacz, grill.
2. W kuchence mikrofalowej o mocy 1200 W podgrzewaj na pełnej mocy przez 30 sekund. Odwróć buty i podgrzewaj przez 30 sekund
3. Wyjmij kompres z kuchenki mikrofalowej. Dobrze ugniataj, aby równomiernie rozprowadzić ciepły żel. Dokładnie sprawdź, czy żądana temperatura została osiągnięta. (Temperatura będzie nadal nieznacznie rosnąć.)
4. Jeśli buty są zbyt gorące, zdejmij je i załóż ponownie, gdy temperatura będzie akceptowalna.
5. Jeśli temperatura będzie akceptowalna, załóż buty i pozostań w pozycji siedzącej podczas aplikacji

 

UWAGA: NIE stosować terapii zimnem lub ciepłem dłużej niż 20 minut.

 

Wskazówki pielęgnacyjne: Delikatnie wytrzyj buty/rękawice ciepłą wodą i wysusz w temperaturze pokojowej

 

UWAGA!!! Rękawice żelowe przeznaczone są do terapii zimnem i ciepłe. Nie należy na nich siadać i stawać.

 

OSTRZEŻENIA
Osoby mające problemy z chodzeniem lub cukrzycę powinny przed użyciem skontaktować się z lekarzem. Nie obciążaj butów/rękawic nadmiernie, stojąc lub siedząc na nich.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego

Używanie obuwia/rękawic bez nadzoru przez dzieci, osoby starsze lub niepełnosprawne jest niebezpieczne. Konieczne jest wykonanie badania na niewrażliwość na temperaturę produktu. Nie stosować na otwarte rany w przypadku połknięcia zawartości. wypić kilka szklanek wody i natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć. Jeżeli zawartość dostanie się do skóry lub oczu, dokładnie spłucz i skontaktuj się z lekarzem. Nie stosować preparatu razem z maściami, kremami lub miejscowymi środkami przeciwbólowymi. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: