Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl

TLEN OXYTOGO 95% tlen inhalacyjny 8000 ml

kod: 40816001

Cena:  32,90 zł

Zapytaj o dostępność tel. 518 805 648, esklep@cezal.pl Chwilowo brak

OXYTOGO.pl 95% tlen inhalacyjny 8000 ml

OXYTOGO to 95% czystego tlenu dostępnego w lekkiej i poręcznej puszce. Nie posiada żadnych sztucznych dodatków i aromatów. Każda butelka zapakowana jest w foliowe opakowanie co sprawia, że produkt jest wolny od kurzu i zanieczyszczeń. Jest bardzo wygodny i prosty w użyciu, posiada maskę w uniwersalnym rozmiarze. Tlen w puszce jest ulubionym towarzyszem sportowców na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, gdyż doskonale regeneruje organizm w trakcie treningu i po nim. Uwielbiają go osoby lubiące zaszaleć na całonocnych imprezach, gdyż pomaga zwalczyć objawy i skutki kaca następnego dnia. Szczególnie przydaje się w zanieczyszczonych miastach, gdzie mocno odczuwalne są skutki cywilizacji i smogu.

Tlen jest absolutnie niezbędny aby podtrzymywać procesy w organizmie, dzięki którym człowiek może funkcjonować. Mimo że człowiek może przetrwać ponad miesiąc bez pożywienia, kilka-kilkanaście  dni bez wody, to bez dostępu do tlenu umiera w przeciągu kilku minut. Zdania na temat zawartości tlenu w powietrzu są podzielone. Uważa się, że w powietrzu jest ok. 20% tlenu. Są jednak miejsca na Ziemi gdzie zawartość tlenu oscyluje w granicach 12-14%. Pewne jest to, że jego ilość w powietrzu jest zdecydowanie mniejsza niż 200 lat temu. Siedzący tryb życia, duży poziom stresu, coraz mniejsza ilość spędzana na świeżym powietrzu sprawiają, że wiele osób cierpi na ciągłe niedotlenienie organizmu. Sprawia to, że takie osoby mogą być permanentnie zmęczone, bez sił witalnych, bardziej podatne na choroby.

Puszka jest niewielkich rozmiarów (mniej więcej wielkość 0,5l butelki z wodą), niesamowicie lekka.
Bardzo prosta i wygodna obsługa. Jest idealnym rozwiązaniem na stres czy zmęczenie, ponieważ pozwala szybko się zregenerować.


Jest idealnym produktem dla:

- Sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia, gdyż pozwala w naturalny sposób  zregenerować się po wysiłku oraz dostarczyć sobie dodatkowego zastrzyku energii w trakcie treningu

  • - Biznesmenów, osób uczących się - zmniejsza objawy stresu, pozwala się zrelaksować

- Kierowców i osób dużo podróżujących- poprawia koncentrację, pomaga walczyć ze zmęczeniem i sennością    

  • - Osób lubiących poszaleć na imprezach, gdyż pomaga zwalczyć negatywne skutki wypicia zbyt dużej ilości alkoholu dnia poprzedniego

- Osób dbających o urodę i zdrowie- dzięki krwi bogatej w tlen przyspiesza się regeneracja uszkodzonych komórek, dotleniona cera wygląda świeżo i promieniście, czyli młodziej. Tlen jest najważniejszym czynnikiem w procesie metabolizmu.

  • - Osób starszych- dodatkowa dawka tlenu wpływa na zdolności regeneracyjne organizmu

 

Sposób użycia: zdejmij pokrywkę i maskę z butelki. Maskę włóż do pojemnika z tlenem. Nałóż maskę na usta i nos oraz naciśnij przycisk dna 1-2 sekundy i oddychaj w tym samym czasie. 

 

Zawartość: 95% tlen, 5% powietrze atmosferyczne.

Ciśnienie: 10 bar

Objętość gazu: 8l

18 Inne produkty w tej samej kategorii: