Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl
Skoncentrowany tlen inhalacyjny O2 VIGOR 99%  /obj.14L poj. 1L/

Skoncentrowany tlen inhalacyjny O2 VIGOR 99% /obj.14L poj. 1L/

kod: 40816002

Cena:  38,00 zł

Dostępna Ilość: 54

Skoncentrowany tlen inhalacyjny O2 VIGOR 99%  /obj.14L poj. 1L/

Cechy produktu:

- niewielkich rozmiarów puszka (6,5cm x 35cm)

- 14 litrów sprężonego tlenu (nawet do 140 wdechów)

- świetne zastępstwo dla koncentratora tlenu

- posiada ustnik/maskę w zestawie

- łatwy w obsłudze

- produkt posiada EUROPEJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI, jest bezpieczny w stosowaniu, zgłoszony w URPL

 


Jest idealny dla:

 

ASTMATYKÓW I OSÓB Z POChP – stosowanie wyższego stężenia tlenu powoduje szybsze jego przyswojenie przez organizm mimo obkurczonych oskrzeli.
BIZNESMENÓW I STUDENTÓW – czysty tlen obniża poziom stresu podczas pracy w nerwowych warunkach oraz poprawia pamięć i koncentrację na krótki okres czasu, np. egzamin, czy podczas nauki.
CIERPIĄCYCH NA STRES I BEZSENNOŚĆ – dostarczenie tlenu pomaga zrelaksować się i zasnąć. Relaks oznacza zwolnienie pulsu i zmniejszenie ciśnienia krwi w ciągu 2-3 minut.
IMPREZOWICZÓW – im więcej dostarczymy tlenu do ciała, tym szybciej alkohol zostanie zneutralizowany do nieszkodliwych nam substancji.
KIEROWCÓW – odbudowuje czujność i szybkość reakcji oraz zmniejsza senność i ziewanie podczas długich monotonnych tras.
KULTURYSTÓW – tlen to źródło energii dla mięśni i mózgu. Wielu ludzi takich jak sportowcy czy aktorzy używa tlenu, by zachować nie tylko swoje zdrowie, ale także popularność.
OTYŁYCH – tlen jest najważniejszym czynnikiem w procesie metabolizmu przy spożywaniu posiłków tłustych oraz wysoko węglowodanowych, jak i cukrów czy alkoholu. Nasz organizm musi zużyć więcej tlenu do rozbicia tych substancji niż np. białek.
PODRÓŻUJĄCYCH – tlen spowoduje, że twoje nogi już nie będą zdrętwiałe i niedokrwione z powodu jego ograniczonej ilości na wysokościach, w które wznosi się samolot.
PRZEWLEKLE CHORYCH – przy zwiększonej ilości czystego tlenu szybciej zachodzi usuwanie z organizmu wirusów i bakterii.
SPORTOWCÓW – Zwłaszcza ci biorący udział w treningu wysokogórskim, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony- spróbujcie ten produkt! Pozwoli to wam osiągnąć lepsze rezultaty w końcowym efekcie treningu . Tlen pomaga natychmiast zlikwidować zmęczenie po wysiłku. Uspokaja puls i aktywuje krążenie krwi oraz wytwarza witalność i energię


30 Inne produkty w tej samej kategorii: