Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 esklep@cezal.pl
 MAGNEZ + POTAS AntySkurcz 50 tabletek VITTER BLUE

MAGNEZ + POTAS AntySkurcz 50 tabletek VITTER BLUE

kod: 60104006

Cena:  6,00 zł

Dostępna Ilość: 18

 MAGNEZ + POTAS AntySkurcz 50 tabletek VITTER BLUE

SPOSÓB UŻYCIA:

dorośli 2 tabletki dziennie popijając szklanką wody podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią oraz u dzieci przed 12 rokiem życia.

 

PRZECHOWYWANIE:

Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze wyższej niż 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

 

ZAWARTOŚĆ: 60 tabletek o masie 800 mg
MASA NETTO: 48 g

 

PRODUCENT: Diagnosis S.A., ul. Gen. W. Andersa 38A, 15-113 Białystok, Polska
KRAJ POCHODZENIA: Polska


Skład produktu

SKŁADNIKI

2 TABLETKI
porcja dzienna

%RWS

Potas

300 mg jonów

15%

Magnez

60 mg jonów

16%

Witamina B6
(chlorowodorek pirydoksyny)

1,4 mg

100

%RWS - % referencyjna wartość spożycia


SKŁADNIKI:

diwęglan potasu; substancja wiążąca: sorbitole; węglan magnezu; substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Produkt może zawierać laktozę (z mleka). Magnez z witaminą B6 suplement diety zawiera źródło fenyloalaniny.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Suplement diety, który uzupełnia codzienną dietę w potas, magnez i witaminę B6. Magnez oraz potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Potas wspomaga także w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Magnez nie tylko przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia ale także wraz z potasem i witaminą B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Dodatkowo magnez z witaminą B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego w organizmie.

 

WSKAZANIA:

Preparat szczególnie polecany dla osób, które dbają o prawidłową pracę mięśni i układu nerwowego, w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego, przy występowaniu skurczów mięśni.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: