CLUB jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem. Jest łóżkiem do opieki domowej, sterowane pilotem. Leże można zamontować na dwóch wysokościach, wyżej bądź niżej , bardzo istotna cecha dla osób wysokich i niskich. VERMEIREN jest świadomym i odpowiedzialnym producentem , który przy projektowaniu swoich wyrobów wsłuchuje się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasowuje je do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.
Barierki opuszczają się poniżej poziomu ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz poczucie komfortu.
Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich
Łóżko wyposażone w siłowniki LINAK.
- Szerokość leża: 90 cm
- Długość leża: 200 cm
- Szerokość całkowita: 1005-1037 mm
- Długość całkowita: 2125-2175 mm
- Min. wysokość leża: 400 mm
- Max. wyściowa wysokość leża: 810mm
- Kąt nachylenia zagłówka: 69°
- Kąt nachylenia części udowej: 20,7°
- Kąt nachylenia łydki: 16,5°
- Max. obciążenie: 165 kg
- Leże wykonane z listew drewnianych sprężynujących,
- Szczyty łóżka wykonane z płyty HPL i drewna,
- Koła jezdne 125 mm z hamulcem z funkcją jazdy na wprost i łatwego manewrowania (zwiększa się wysokość leża od podłoża o 25mm),
- Krążki odbojowe w narożach łóżka, chroniące łóżko oraz ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi,
- Wieszak kroplówki - podstawa lakierowana, część ruchoma z uchwytami chromowana,
- Funkcja CPR,
- Materac typu GOFER oraz THERAPY w pokrowcu bawełnianym lub nieprzemakalnym paro-przepuszczalnym, grubość materaca 12 cm,
- Barierki stalowe opuszczane, lakierowane proszkowo,
- Uchwyt na worek na mocz,
- Uchwyt na kaczkę,
- Szafka przyłóżkowa drewniana z wysuwanym blatem typu „przyjaciel” na kółkach model 385.
TOWAR NA ZAMÓWIENIE
Uwaga dostawa przedmiotów gabarytowych (paleta/pół-paleta) zgodnie z umową odbywa się wyłącznie do pierwszej przeszkody, brak możliwości wniesienia.
szafki-i-stoliki
Product available with different optionsStolik przyłóżkowy Diffusion
materace-i-produkty-przeciwodlezynowe
Brak w magazynieMaterac piankowy gładki 198*90*7cm
Brak w magazynie