Kontakt
 Sklep internetowy         
 Pn-Pt: 8.00 - 16.00
 518 805 648
 [email protected]

ICEHOF BUTY CHŁODZĄCE ŻELOWE DO TERAPII CIEPŁEM, ZIMNEM 1 para

kod: 36103001

Cena:  149,99 zł

Zapytaj o dostępność tel. 518 805 648, [email protected] Chwilowo brak

ICEHOF BUTY ŻELOWE DO TERAPIi CIEPŁEM / ZIMNEM 1 para

SZYBKA ULGA W BÓLU
Czy uprawiasz sport lub stoisz przez dłuższy czas powodując zmęczenie i ból nóg?
Ból ścięgna Achillesa, zapalenie powięzi podeszwowej, zapalenie stawów, stany zapalne, obrzęki, bóle stóp/palców/pięty/kostek, urazy, skręcenia, nadwyrężenia lub choroby takie jak reumatyzm i fibromialgia to problemy, z którymi prawdopodobnie też się borykasz.
Podaruj swoim stopom ulgę na koniec dnia stosując zabieg odnowy biologicznej w domowym zaciszu.

CHEMIOTERAPIA
Objawy takie jak mrowienie, pieczenie, drętwienie, osłabienie mięśni czy ból podeszew stóp są zwykle spowodowane lekami stosowanymi w chemioterapii. Atakują komórki nerwowe i inicjują ich degenerację. Zimne stopy powodują słabe krążenie krwi, przez co do stóp dostaje się mniej substancji aktywnych. Skarpety chłodzące zapewniają doskonałe wsparcie podczas terapii i pozwalają uniknąć jak najmniejszych konsekwencji.

MIĘKKIE/UNISEX/ONESIZE
Piekące, zmęczone, a nawet zimne stopy znajdują komfortową i miłą przestrzeń w naszych skarpetkach podczas terapii dzięki wykończeniu z miękkiej tkaniny. Skarpety chłodzące są przeznaczone każdemu: dorosłym i dzieciom, kobietom i mężczyznom. W naszych zimnych skarpetkach zmieści się każda stopa aż do rozmiaru buta 46. Wyposażone w antypoślizgową żelową wkładkę, zimne buty ICEHOF zakrywają całą stopę i dzięki temu zapewniają długotrwałe, kompleksowe chłodzenie.

ZIMNO I CIEPŁO
Cierpisz na niskie ciśnienie krwi, a Twoje stopy ciągle zamieniają się w sople lodu? Bez problemu. Wszystko w Twoich rękach, jedyne czego potrzebujesz to lodówka lub kuchenka mikrofalowa. Wykonane z wysokiej jakości materiału, nasze skarpety termiczne są plastyczne i dopasowują się do każdej temperatury, nadają się do wielokrotnego użytku i są trwałe. Wyjmij but z kuchenki mikrofalowej lub lodówki, włóż stopę i zrelaksuj się.

Stosować jako terapię wspomagającą przy bolesnych, bladych, zmęczonych i opuchniętych stopach
 
Instrukcja stosowania terapii zimnem (instrukcja dotyczy obuwia nagrzanego do temperatury pokojowej):
1. Włóż buty do torby i połóż je płasko w zamrażarce na 90 minut
2. Wyjmij buty z zamrażarki i dostosuj temperaturę do swojego komfortu
3. Jeśli temperatura jest akceptowalna, można już zakładać buty
4. Jeśli temperatura jest zbyt niska, zdejmij buty i załóż je ponownie, gdy temperatura będzie komfortowa
5. Po użyciu włóż buty do torby i przechowuj w zamrażarce do późniejszej terapii zimnem

Instrukcja stosowania terapii ciepłem:
1. Rozprowadź równomiernie żel i umieść buty płasko na środku czystego talerza obrotowego kuchenki mikrofalowej (bez dotykania boków). Upewnij się, że wszystkie dodatkowe funkcje kuchenki mikrofalowej są wyłączone, takie jak np: opiekacz, grill.
2. W kuchence mikrofalowej o mocy 1200 W podgrzewaj na pełnej mocy przez 30 sekund. Odwróć buty i podgrzewaj przez 30 sekund
3. Wyjmij kompres z kuchenki mikrofalowej. Dobrze ugniataj, aby równomiernie rozprowadzić ciepły żel. Dokładnie sprawdź, czy żądana temperatura została osiągnięta. (Temperatura będzie nadal nieznacznie rosnąć.)
4. Jeśli buty są zbyt gorące, zdejmij je i załóż ponownie, gdy temperatura będzie akceptowalna.
5. Jeśli temperatura będzie akceptowalna, załóż buty i pozostań w pozycji siedzącej podczas aplikacji
 
UWAGA: NIE stosować terapii zimnem lub ciepłem dłużej niż 20 minut.
 
Wskazówki pielęgnacyjne: Delikatnie wytrzyj buty ciepłą wodą i wysusz w temperaturze pokojowej
 
UWAGA!!! Buty żelowe przeznaczone są wyłącznie do terapii zimnem i ciepłem. Nie należy ich nosić podczas stania lub chodzenia.
 
OSTRZEŻENIA
Osoby mające problemy z chodzeniem lub cukrzycę powinny przed użyciem skontaktować się z lekarzem. Nie obciążaj butów nadmiernie, stojąc lub siedząc na nich.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego
Używanie obuwia bez nadzoru przez dzieci, osoby starsze lub niepełnosprawne jest niebezpieczne. Konieczne jest wykonanie badania na niewrażliwość na temperaturę produktu. Nie stosować na otwarte rany w przypadku połknięcia zawartości. wypić kilka szklanek wody i natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć. Jeżeli zawartość dostanie się do skóry lub oczu, dokładnie spłucz i skontaktuj się z lekarzem. Nie stosować preparatu razem z maściami, kremami lub miejscowymi środkami przeciwbólowymi. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


30 Inne produkty w tej samej kategorii: